I edycja konferencji Rzeczpospolitej DIGITAL ECONOMY FORUM już 5-6 kwietnia w ICE Congress Centre w Krakowie!

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie łączące perspektywę technologiczną oraz ekspercką z zakresu finansów, bankowości, ubezpieczeń i e-commerce!

http://digitaleconomy.pl/

Digital Economy Forum to przestrzeń, w której świat cyfrowy spotyka się ze światem nowoczesnej ekonomii, bankowości, finansów, ubezpieczeń i handlu. To miejsce spotkania przedstawicieli ekspertów z globalnych korporacji finansowo-księgowych, lokalnych banków, samorządowców, polityków oraz przedstawicieli środowiska start-up’owego, które odpowiada za innowacje w sektorze.

Keynote Speech: prof. Piotr Płoszajski (SGH)

Expert Speech: Aleksandra Przegalińska, PhD (MIT)

Pierwszego dnia będziemy uczestniczyć w prelekcjach i debatach eksperckich, których tematyka skupia się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii w obszarze bankowości, finansów i e-commerce, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w bankowości, socjologii cyfryzacji i budowania zaufania konsumenckiego do instytucji finansowych.

Dzień drugi to prelekcje eksperckie, case studies, wystąpienia specjalistyczne oraz debata ekspercka w 3 blokach tematycznych:

AI & Big Data, Blockchain, Innovations & Startups.

To dwa dni intensywnej wymiany wiedzy i doświadczeń oraz doskonała okazja do poznania najlepszych praktyk i efektywnych rozwiązań!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – konieczna jest rejestracja: https://digitaleconomyforum.evenea.pl/

Studia podyplomowe IT Business Management AGH są patronem wydarzenia.

Autorką programu jest nasz CEO Justyna Pawlak-Mihułka.