Meetup #5 – Innowacja, Optymalizacja, Automatyzacja w IT

 
Zapraszamy na kolejny, piąty już meetup Talent Management in Tech! 

Innowacja, Optymalizacja, Automatyzacja – zdążyliśmy już przywyknąć do tych słów, które stały się tzw. “buzz words”, zwłaszcza w świecie korporacji i firm technologicznych.

Czy Automatyzacja w czasach, kiedy (niemal) wszystko jest już zautomatyzowane jest możliwa? Czy istnieje granica Optymalizacji w codziennej pracy i życiu? Czy w dzisiejszych organizacjach jest jeszcze miejsce na Innowację?

Te, oraz powiązane tematy zdominują piąty już meetup organizowany pod szyldem Talent Management in Tech Association. Spotykamy się w Pauza in Garden we wtorek, 20 czerwca, tuż po godzinie 18.00 aby posłuchać jak z komunałami powyżej poradzili sobie praktycy z naszego rodzimego krakowskiego podwórka.

W programie 3 prelekcje w formule TED.  

Pawel Kowaluk przekona nas że “Cała dokumentacja powinna być w grafach!!! – przykłady z game devu”. Paweł działa w branży komunikacji technicznej od 2008 roku. Współzałożyciel soap! technical communication, członek zarządu ITCQF, członek ISTC, jeden z redaktorów techwriter.pl. Obecnie pracuje jako dyrektor techniczny i konsultant w 3di Polska.

 2) “Scrum czyli Mission Imposible – Case Study o tym, w jaki sposób dowieźliśmy złożony produkt w (za) ciasnym budżecie przed (nierealnym) deadlinem” Wiktor Żołnowski (Pragmatic Coders).

3) “6 sposobów na usprawnienie organizacji Twojego dnia” Piotr Nabielec (produktywni.pl) Więcej informacji na www.talentintech.org Zapraszamy, będzie dużo inspiracji! Wydarzenie jest bezpłatne – konieczna jest rejestracja. Nie ma potrzeby drukowania biletów. Do zobaczenia!

Zapraszamy, będzie dużo inspiracji.

Wydarzenie jest bezpłatne – konieczna jest rejestracja: https://24048-6.evenea.pl/

Do zobaczenia!

Kategorie

Archiwum

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o wydarzeniach prosto do skrzynki?

Zapisz się do naszego Newslettera.