Zapraszamy na pierwszy w tym roku meetup Talent Management in Tech! 

Juz 18 kwietnia o 19.00 na krakowskim Powislu, w Metaformie, odbędzie się nasz nowy TMiTup. Tak! TMiTup a nie zwykły meetup.

Jego tematem bedzie “Starcie Gigantów – Project Manager vs. Product Owner”.  Wizerunki naszych prelegentow pojawily sie juz na innych kanalach, zachecamy do odwiedzenia i sledzenia naszych profili na facebooku i linkedin.

Jak zwykle, zaprosiliśmy praktyków, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą – tym razem w temacie styku zarzadzania projektem i produktem. Tym razem jednak zaprosilismy prelegentow nietuzinkowych, z

Zaplanowaliśmy 2 prelekcje w formule TED Talk oraz wielki final w postaci debaty.

1] ” Jak dotrzeć do tych, do których nic nie dociera?” –  Igor Mroz  z ZeroBs.pl opowie, możesz mieć najwydajniejsze procesy, największe chęci i największe kompetencje w tej części Drogi Mlecznej, ale to nie wystarczy aby wszystkie projekty szły gładko. Przecież prędzej czy później na drodze twojej genialnej koncepcji i planu stają ONI: niesubordynowany deweloper, wredny QA, dyrektor IT z piekła rodem, obiecujący wszystko wszystkim na wczoraj BizDev, mało zaangażowany manager z Australii, nadzwyczaj zasadniczy członek zarządu albo ekscentryczny product manager. Podczas krótkiej prelekcji opowiem jak lepiej sobie z nimi radzić. Będzie też miejsce na pytanie i porozmawianie o waszych przypadkach. 

2] “Porażki Drogą do Sukcesu” – Wojtek Cyprys ex-Googler, ex-SmartRecruiters a dzis guru od globalizacji i lokalizacji uslug IT opowie dlaczego start-up ma “przerąbane” wypuszczając produkt globalny. 

3] Panel dyskusyjny –  w czasie ktorego postaramy sie ustalic, czy skuteczna wspolpraca miedzy PM i PO jest mozliwa? Pochylimy sie nad przypadkami z zycia, gdzie brak efektywnej wspolpracy, komunikacji konczyl sie porazka. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Ras – co-founder Talent Management in Tech.

Każdej prelekcji będzie czas i możliwość zadawania pytań przez Was – zatem liczymy na interaktywną dyskusję. Finalowy panel bedzie miec charakter interaktywny, liczymy na zaangazowanie w dyskusje z Twojej strony!

Dla kogo to spotkanie?

  • Dla wszystkich, którzy interesują się tematem przywództwa w IT
  • Dla wszystkich, którzy w pracy zawodowej sa lub wspolpracuja z Project Managerem lub/i Produc Ownerem
  • Dla wszystkich, ktorzy stoja jeszcze przed wyborem, ktora managerska sciezka isc: w produkt czy projekt?
  • Dla liderów oraz managerów zespołów technicznych
  • Dla tych, którzy myślą o rozwoju swojej ścieżki zawodowej w kierunku liderskim

 

W trakcie naszego wydarzenia przewidzieliśmy kilka usprawnień:

  • konkurs z nagrodami
  • ankieta satysfakcji
  • informacje o stowarzyszeniu TMiT

 

Zapraszamy i sugerujemy jak najszybszą rejestrację, na naszym ostatnim spotkaniu było ponad 200 osób!

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak ograniczone tylko do liczby 100 osob! Konieczna jest rejestracja.