V edycja konferencji Zarządzanie Zespołami IT już 6-7 lutego
w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie!

Zapraszamy do udziału w jedynym tego typu wydarzeniu w Polsce, które łączy perspektywy dyrektorów oraz menedżerów IT i HR. Tematem przewodnim konferencji jest pozyskanie, motywowanie i utrzymanie najlepszych specjalistów IT.

Pierwszego dnia konferencji Wojciech Mach Managing Director Central Europe, Luxoft Poland – wykładowca studiów podyplomowych IT Business Management powie o swoich wnioskach związanych z rekrutacją i podzieli się dobrymi praktykami z własnego doświadczenia – jak w rozproszonej strukturze Luxoft Polska znaleźć i pozyskać najlepszych specjalistów.

Katarzyna Reinfuss, Dyrektor ds. Zarządzania Personelem, Motorola Solutions Polska – wykładowca studiów Talent Management in Tech Companies podzieli się zarówno wyzwaniami, jakie stawia przed nami zmieniająca się demografia naszego firmowego świata, jak i praktycznymi pomysłami na to, jak sobie z nią radzi Motorola Solutions.

Drugiego dnia konferencji, Piotr Sarecki, Strategic Transformation Manager, Aon – wykładowca i Czonek Zarządu Talent Management in Tech Association, który poprowadzi interkaktywny warsztat o zarządzaniu zmianami w organizacjach.

Oprócz tego, na konferencji wystąpią przedstawiciele m.in. z firm Allegro.pl Group, Agora, mBank, Grupa Onet, Roche, Objectivity, ING Bank Śląski, Cognifide. Dodatkowo, uczestnicy konferencji spersonalizują program poprzez wybór interaktywnego warsztatu, by pod okiem ekspertów pogłębić wiedzę na wybrane tematy. Konferencji towarzyszy strefa wystawiennicza – przegląd najważniejszych rozwiązań i benefitów dla specjalistów IT.

To dwa dni intensywnej wymiany doświadczeń i doskonała okazja do poznania najlepszych praktyk!

Studia Talent Management in Tech Companies AGH i IT Business Management AGH objęły patronat nad konferencją. Dla odbiorców, organizatorzy przygotowali 300zł zniżki.

Aby skorzystać z promocji, należy podczas rejestracji wpisać w pole kody rabatowe hasło: AGH
Istnieje też możliwość wzięcia udziału w pierwszym dniu konferencji, aby skorzystać ze zniżki należy wpisać hasło:
AGH-1DZIEN

Więcej informacji i możliwość rejestracji na stronie www.zespolyIT.computerworld.pl
Do zobaczenia!